Понеділок, 22 Липня

Ракетний удар по Вінниці: загинула дружина декана Львівської музичної академії, її син – в комі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У момент трагедії жінка перебувала зі своїм сином. Про це Ярослав повідомив у Facebook 16 липня.

Через ракетний удар по Вінниці загинула дружина декана Львівської музичної академії Ярослава Олексіва Галина.

“На жаль, моя Галюся загинула, боремося за Ромчика і молимося”, — написав Ярослав Олексів.

Син подружжя, 8-річний Роман, в момент трагедії перебував із мамою. У нього численні травми. Наразі дитина – у обласній дитячій лікарні Вінниці.

“Ромчик в комі, з чисельними травмами (відкритий перелом плечової кістки, черепно-мозкова травма) та на жаль опіки тіла, лиця… Останнє що він бачив — то як його маму присипало частинами будівлі медцентру… про це він сказав медикам зі швидкої”, — написала подруга загиблої Анна Бутровська.

Реквізити для допомоги сину: 4149 4993 4362 9059 (Ярослав Олексів).

Нагадаємо, внаслідок терористичної атаки Російської Федерації від ракетного удару по центральній частині міста Вінниця загинула маленька дівчинка Ліза, яка разом із мамою саме йшла на спеціальні заняття.

Незадовго до ракетного удару мама дівчинки зняла на телефон зворушливе відео з цієї останньої прогулянки з донькою, яке опубліковане в соцмережах.

Після ракетного удару російських військ по Вінниці у лікарнях перебувають 80 поранених. Ще 11 людей вважаються зниклими безвісти. Росіяни поцілили у центр мирного міста. Влучили в офісну будівлю та паркування – зачепило сусідні багатоповерхівки, будинок побуту, медичний центр. Загалом пошкоджено понад пів сотні будівель.