Понеділок, 11 Грудня

Рада призначила католицьке Різдво 25 грудня вихідним, 2 травня – робочий день

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Верховна Рада України ухвалила законопроект № 5496 “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України” щодо святкових і неробочих днів”, яким католицьке Різдво 25 грудня призначено вихідним днем. Одночасно 2 травня оголошено робочим днем.

За відповідне рішення проголосувало 238 народних депутатів, повідомляє prm.ua.

Таким чином в Україні Різдво Христове буде відзначатися 25 грудня і 7 січня.

Кабінету Міністрів України доручено у двомісячний термін привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим законом та забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому закону.

Прийняття цього закону, на думку його авторів, сприятиме об’єднанню та кращому порозумінню між християнськими релігійними громадами як в межах, так і за межами України, а також сприятиме оптимізації святкування Різдва Христового та Нового року.

Зазначимо, на сьогодні в Україні нараховується близько 11 тисяч релігійних католицьких і протестантських громад, що складає біля 30% від усіх релігійних організацій України, які святкують Різдво Христове за Григоріанським календарем, тобто 25 грудня.