Понеділок, 11 Грудня

Пункт пропуску «Краковець» відкрили для легкових автомобілів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Із понеділка, 1 серпня, на українсько-польському кордоні для проїзду легкових автомобілів відкрили пункт пропуску «Краківець – Корчова». Через облаштування захисного павільйону пункт пропуску був закритий для легковиків упродовж 13 днів, пише zaxid.net.

Як повідомили у Держприкордонслужбі, рух легкових авто через пункт пропуску «Краківець» відновили з 8:00 1 серпня. Про початок пропуску пасажирських автобусів повідомлять додатково, адже облаштування терміналу ще триває.

«Сьогодні, з 08:00, через пункт пропуску «Краківець», що на Львівщині, відновлено рух легковиків на виїзд до Польщі. Для перетину кордону легковими авто тут встановлено шість павільйонів прикордонно-митного контролю та облаштовано накриття для комфортного перетину кордону громадянами», – інформують у Держприкордонслужбі.

У Львівській ОВА зазначили, що у Краковці облаштували навіс над павільйонами паспортного та митного контролю, а також стоянку для пасажирських автобусів та відповідне приміщення з сканером для проходження митного та паспортного контролю пасажирів.

Нагадаємо, у межах спільного українсько-польського проекту «Відкритий кордон» у Краковці збільшили кількість смуг для руху вантажівок з 4 до 10 та створили додаткові павільйони для митного та паспортного контролю. Вартість робіт – 7 млн євро, це кредитні кошти за міжурядовою угодою між Польщею та Україною. Після оновлення пропускна спроможність у Краківці зросте до 1300 транспортних засобів на 20 смугах.