Середа, 29 Березня

“Приїхала з камерами проросійських каналів”: Княжицький про візит Королевської до Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Народний депутат від “ЄС” Микола Княжицький назвав провокацією візит депутатки від ОПЗЖ Наталії Королевської на виїзне засідання комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у Львівській ОДА

Про це він заявив під час програми “Говорить Великий Львів” на каналі Еспресо.TV.

“Це не було навіть засідання комітету. Це був круглий стіл. Коли я прийшов, я був справді заскочений, коли побачив там Королевську, але ми цю Королевську бачимо і у ВР. Ми бачимо, як рейтинг цього Опозиційного блоку, на жаль, росте, і росте в Україні”, – сказав Княжицький.

Він абсолютно переконаний, що Королевська приїхала з провокаційною метою.

“Коли активісти її запитали: “Хто є агресор?”. Складно відповісти, що агресор – Росія? Це в законі написано, це всі знають. Вона відмовилась це робити, але приїхала туди з камерами проросійських каналів, які її підтримують. Вибігла і демонстративно втекла. І буде розказувати: як кляті бендерівці вигнали народного депутата в регіонах, де, вони сподіваються, ОПЗЖ має підтримку для того, щоб далі розколювати Україну”, – зазначив нардеп.

Такі провокації для нього, які чинила Королевська, вкрай небезпечні.

“Що стосується самих активістів, я думаю те, що вони поставили їй це питання – абсолютно правильно. Але треба його було так поставити, щоб не ставати самим матеріалом, щоб ці проросійські канали показували людей, які кричать”, – додав Княжицький.

На думку нардепа, треба було спокійно її спитати: “Хто агресор?”

“Вона б зробила те саме, в неї не було такого би пасу. Але вона вийшла, пішла. Далі цей круглий стіл продовжувався. Нам треба зрозуміти, що наше завдання не просто вигнати Королевську зі Львова, наше завдання вигнати з української політики ОПЗЖ та інші проросійські сили. І це є набагато важче”, – підсумував Княжицький.

Нагадаємо, народну депутатку від ОПЗЖ Наталію Королевську під вигуки «Ганьба!», «Чомодан, вокзал, Росія!» вигнали з Львівської ОДА.