Середа, 29 Листопада

Проросійську переможницю «Міс Львів-2018» планують позбавити корони

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Оргкомітет соціального проєкту «Міс Львів» ініціював процедуру позбавлення корони її володарки у 2018 році Наталії Болюх, пише Твоє Місто.

Дівчина – родом з Борислава, що на Львівщині, але вже чимало років мешкає в москві, товаришує з кремлівськими політиками, які відкрито підтримують геноцид українців. Тепер колишній міс суворо заборонено публічно згадувати про те, що колись вона отримувала корону на сцені Львівської опери.

Так, у лютому 2022 – за відверті обійми із російським співаком Григорієм Лепсом. Тоді вона їздила до Москви, щоб відсвяткувати свій день народження.

«Ми отримали від вас десятки, сотні повідомлень, скріншотів, де ви пишете, наскільки обурливі вчинки цієї дівчини, що вважаєте її недостойною, що вона соромить наше місто і проєкт «Міс Львів». Ми не тільки хочемо виконати вашу волю і волю громадськості, ми повністю розділяємо ваші емоції… Соціальний проєкт «Міс Львів» – не про красу, а про молоду дівчину, яка має соціальну позицію, громадянську, що хоче служити нашій громаді.

Тому, уперше за всю історію проєкту ми відкликаємо титул у Наталії Болюх і залишаємо її права називати себе «Міс Львів», видалямо її з історії конкурсу. Із цього моменту і назавжди ми не маємо до відношення до неї і не будемо мати», – повідомила президентка соціального проєкту «Міс Львів» Валерія Никифорець.

У 2019 році, Наталія оскандалилася публікацією фото, які були зроблені під час поїздки в російську столицю Москву. Тоді ж вона поскаржилася в ефірі пропагандистського каналу, що у рідному місті Львові її переслідують, а «націоналісти» влаштували їй «репресії».

Тепер, згідно з процедурою, титул «Міс Львів-2018» переходить до тодішньої першої віцеміс Наталії Оверчук.

Нагадаємо, що в червні 2018 року Наталія Болюх отримала корону на конкурсі «Міс Львів». Після цього вона також стала першою віцеміс Україна-Всесвіт.