Проїзні на львівський електротранспорт можна купити онлайн. Інструкція

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові запустили сайт з онлайн продажу проїзних квитків, повідомляє Tvoemisto.tv.

ЛКП «Львівелектротранс» запустив сайт, на якому можна придбати різні види проїзних на проїзд у електротранспорті. На сайті пропонують три види квитків:

  • загальний на 30 календарних днів за 120 грн;
  • пільговий на 30 кадендарних днів за 60 грн;
  • туристичний на 3 календарні дні за 40 грн.

Для того, щоб придбати необхідний вид проїзного, варто обрати один із трьох варіантів та ввести своє прізвище та ім’я, а також електронну пошту, куди має прийти чек та проїзний після реєстрації. На цій же сторінці можна скористатися підпискою, завдяки якій щомісяця система автоматично оформлятиме новий проїзний документ на ваше ім’я.

Після реєсрації, вашу сторінку переадресує на банківський портал, для введення номеру картки, терміну дії та коду CVV. Варто зауважити, що оплату можна здійснити через будь-який український банк.

Сайт має розширення для комп’ютера, планшета та телефона. Пасажир може роздрукувати проїзний із листа, що прийде на пошту після завершення реєстрації на сайті, або за необхідності пред’явити контролеру QR код на екрані смартфону. Контролери, у свою чергу, перевірятимуть справжінсть проїзного з допомогою сканеру кодів на смартфоні. Окрім того, пасажир повинен мати із собою документ, що посвідчує особу, оскільки проїзні будуть іменними.

Share.