Субота, 18 Вересня

Про що «гуглять» українці в пошуках літнього відпочинку?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Хоч карантинні обмеження кардинально змінили плани на відпустку у 2020 році, цього літа українці найчастіше «гуглять» відпочинок в Коблево, Лазурному або Затоці.

Компанія Hill+Knowlton Strategies (H+K) у своєму пресрелізі оприлюднила поточні тенденції пошукових запитів, пов’язаних з відпочинком, щоб зрозуміти, що українці думають про подорожі та туризм.

Згідно з повідомленням, в Україні кількість пошукових запитів про проживання (готелі, апартаменти і т.п.), почали знижуватися в лютому, впавши на 44% у квітні в порівнянні з тим же періодом минулого року.

Водночас, коли країна почала послаблювати обмеження на поїздки, це позначилося і на пошуку – згідно з пошуковими запитам Google, інтерес українців до подорожей почав відновлюватися з кінця квітня в середньому на 6% щотижня. В цілому пошуковий інтерес в червні виріс на 46% в порівнянні з квітнем і практично досяг докарантинного рівня.

В Україні, як і в усьому світі, люди шукають місця відпочинку ближче до дому. Обмеження на міжнародні поїздки та проблеми з рейсами й аеропортами перемкнули увагу на внутрішній ринок, і українці шукають місця для подорожей у своїй країні.

Так, в цьому році великою популярністю користується відпочинок в Коблево, Лазурному і Затоці. А повністю десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні за результатами пошуку в Google така:

1. Коблево

2. Лазурне

3. Затока

4. Бердянськ

5. Одеса

6. Приморськ

7. Урзуф

8. Білосарайська коса

9. Київське море

10. Кирилівка

При цьому спостерігається тенденція зростання пошукових запитів, пов’язаних з агротуризмом – зростання 44% в червні 2020 року у порівнянні з червнем минулого року; екотуризм – зростання 46% в порівнянні з минулим роком; і значне падіння інтересу до палаючих турах в порівнянні з аналогічними періодом минулого року – мінус 83%, а також до екскурсійних турах – мінус 56%.

Попри ситуацію, що склалася, деякі країни відкривають свої кордони для українців, і ми спостерігаємо сплеск інтересу до міжнародних туристичних поїздок. Пошукові запити про відпочинок в Туреччині, Албанії та Єгипті стали найпопулярнішими в Україні у 2 кварталі 2020 року. А вся десятка виглядає так:

1. Туреччина

2. Албанія

3. Єгипет

4.Болгарія

5. Чорногорія

6. Грузія

7. Мальдіви

8. Балі (Індонезія)

9. Хорватія

10. Греція

Нагадуємо, перш ніж планувати свою відпустку, ознайомтеся з рекомендаціями органів охорони здоров’я та місцевої влади, дотримуйтесь заходів безпеки та профілактики.

Share.