Президент Володимир Зеленський нагородив «За мужність та відвагу» львівських десантників

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент України Володимир Зеленський нагородив почесною відзнакою «За мужність та відвагу» 80 окрему десантно-штурмову бригаду. Йдеться про військове з’єднання у складі Десантно-штурмових військ Збройних сил України чисельністю у бригаду, що базується у Львові. Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ, передає Твоє Місто.

Окрім цього, нагороди отримали ще чотири бригади.

«Указом Президента України №450/2022 від 28 червня відзначили почесною відзнакою «За мужність та відвагу» такі військові частини Десантно-штурмових військ Збройних Сил України: 25 окрема повітряно-десантна Січеславська бригада, 79 окрема десантно-штурмова бригада, 81 окрема аеромобільна бригада та 95 окрема десантно-штурмова бригада», – йдеться в повідомленні.

Додамо, що почесну відзнаку «За мужність та відвагу» присвоює президент України за поданням Головнокомандувача ЗСУ, керівника державного органу, що керує утвореним згідно з законом військовим формуванням. У разі відзначення військової частини почесною відзнакою «За мужність та відвагу» до трубки верхівки древка Бойового прапора прикріплюється двостороння стрічка зеленого захисного кольору, обшита по периметру золотавим кантом.

На одному кінці стрічки з обох сторін золотавими літерами вишиті напис «ЗА МУЖНІСТЬ ТА ВІДВАГУ» і зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого. Інший кінець стрічки з обох сторін прикрашений рослинним орнаментом та зображенням медальйона-підвіски Знака президента України.