Середа, 29 Листопада

Президент України та перша леді привітали з Днем вишиванки та подарували вишиванки Трампу, Макрону і Трюдо

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 21 травня, президент Володимир Зеленський разом із дружиною привітали українців всього світу з Днем вишиванки.

Вони у своїх соцмережах опублікували спільне селфі в національних українських вишитих сорочках.

До Всесвітнього дня вишиванки Президент України Володимир Зеленський з дружиною подарували вишиті сорочки лідерам світових держав.

“До Всесвітнього дня вишиванки Президент і перша леді України відправили у подарунок лідерам країн світу традиційні українські вишиті сорочки. Символічні подарунки, які несуть у собі частину української історії та культури, отримали президенти та перші леді Сполучених Штатів Америки, Французької Республіки, Канади, Республіки Польща, Турецької Республіки та інших країн”, – йдеться у повідомленні.

У супровідному листі Володимир та Олена Зеленські написали, що 21 травня Україна відзначає День вишиванки – свято, покликане берегти та шанувати давні традиції нашого народу.

“Вишиванка – самобутній код нашого етносу із зашифрованими в оригінальних орнаментах оберегами та символами. Зі щирим серцем хочемо поділитися з вами частинкою української історії та автентики”, – написали вони у листі.