Вівторок, 9 Серпня

Пресконференція російських полонених: після взяття Києва ми мали придушити мирне населення

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Російські полонені дали пресконференцію українським ЗМІ. З їхніх слів випливає, що 24 числа президент країни-агресора РФ Володимир Путін російським військовим віддав злочинний наказ захопити Київ.

Після чого російські правоохоронці мали придушити невдоволення мирних жителів будь-якими способами, зокрема й розстрілами.

Такі дані повідомив інспектор групи інформації та документування підрозділу ОМОН РФ Євгеній Спірідонов.

“Цього року в лютому нас зібрали на навчання в Білорусі. 24 числа нам дали злочинний наказ висуватися на територію України. Наказ довело командування від вищого керівництва та президента Володимира Путіна. Ми при підтримці ЗСУ РФ мали заїхати в столицю України Київ та усіляко з ними взаємодіяти у захопленні столиці. Після захоплення ми мали усіляко придушувати протиправні дії з боку мирних жителів. Аж до арештів, фізичних примушувань, розстрілів”, — розповів він.

За словами поліцейських, підготовка до війни була розпочата давно. Ще влітку 2021 року проходили військові навчання для російських солдатів. У них брали участь військовики з Чечні та Дагестану.

Як каже ще один поліцейський РФ із підрозділу швидкого реагування підполковник Дмитро Остахов, російські військові не хочуть воювати та готові здаватися в полон.

При цьому раніше у ЗМІ повідомлялося про те, як окупанти наближалися до українських військових під прикриттям білих прапорів, а потім атакували.

Share.