Неділя, 25 Вересня

Представниця Польщі на «Євробаченні» показала в кліпі Майдан

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Сама пісня розповідає про те, як все горить, і падають імперії.

Представниця Польщі на Євробаченні, 17-річна Аліція Шемплинская, показала в кліпі на конкурсну пісню “Empires” кадри з Майдану.

Відео опубліковане на офіційному Youtube-каналі Євробачення. Наводимо переклад:

«Прах до праху, пил звернеться в порох, Я піду за тобою у темряві, Спробуй пробачити, що я не прокинулася Від сну, в якому мрії можуть тривати Не дивитися вниз, В твоїх очах блиск фальшивого золота Це виглядає так легко — Спалити імперію, Граючись з вогнем, Можливо, це ми з тобою Спалюємо імперію, І винні тільки ми самі, ми Піднімаємося і знову падаємо.

Немов метелики, які летять на вогонь, Немов птахи, що б’ються об скло, В надії, що щось зміниться, ми робимо одне і те ж, Ми з тобою — наче сірник і бензин. Не дивитися вниз, В твоїх очах блиск фальшивого золота Це виглядає так легко — Спалити імперію, Граючись з вогнем, Можливо, це ми з тобою Спалюємо імперію, І винні тільки ми самі, ми Піднімаємося і знову падаємо.Ми хочемо всього і відразу, Адже звикли бути, як високі вежі, Але зараз ми більше схожі на зруйновані стіни Ми піднімаємося і знову падаємо, Як метелик, що летить на вогонь, робимо одне й те ж, Немов пташка, б’ється об скло. Всьому приходить кінець, Імперії руйнуються».

Аліція Шемплинская родом з польського міста Цеханув. Вона прославилася тим, що виграла «The Voice of Poland» в 2019 році.

 

Пісню, яку вона виконає на Євробаченні-2020 на Нідерландах, створили автори хіта «Superhero», з яким польська співачка Вікі Габор перемогла в минулому році на дитячому Євробаченні.

Міжнародний пісенний конкурс Євробачення у 2020 році пройде в місті Роттердам (Нідерланди).

Share.