Понеділок, 29 Травня

Працюють одночасно у трьох операційних: у Львові команда хірургів зі США оперує дітей

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Команда американських хірургів другий день поспіль проводить операції у Львівській дитячій лікарні святого Миколая. Усього запланували 15 втручань дітям зі вродженими вадами, опіками та мінно-вибуховими травмами. Ще 15 пацієнтів прооперують в інших лікарнях Львова, пише Суспільне.

Американські медики разом з українськими хірургами працюють одночасно у трьох операційних. Оперують пацієнтів віком від 1 року до 18.

“Проводимо операції дітям, які потребують здебільшого пластичної корекції. Це є корекція рубців, здебільшого післяопікових, після перенесених невдалих операцій. А також операції з приводу розщілин губи та піднебіння. Також дітки були проконсультовані з приводу мінно-вибухових травм. Узгоджено лікування і відібрано дітей на майбутнє, які потребують імплантації і пластичних операцій”, — каже дитячий хірург Андрій Дворакевич.

Лікарі зі США вже проконсультували і оглянули 60 пацієнтів. Усі операції і консультації – безкоштовні. Наступного разу американська команда лікарів планує приїхати до Львова у червні та вересні.