Порошенко знову приїхав до Львова, виступаючи в центрі міста

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Лідер партії “Європейська Солідарність” та народний депутат України Петро Порошенко вчетверте за останній час приїхав до Львова, виступаючи перед громадою міста та своїми прихильниками. Просуваючи свого кандидата на посаду мера Львова, разом з Олегом Синюткою вони виступили біля пам’ятника Тарасові Шевченку, що на проспекті Свободи.

Спочатку обоє відвідали Меморіал Пам’яті Героїв Небесної Сотні на вул. Кривоноса, де вшанували пам’ять зaгиблиx під час Революції гідності. Зокрема, й зустрілись з родинами героїв Небесної Сотні за столом.

Після цього Порошенко та Синютка завітали до Львівського обласного госпіталя ветеранів та репресованих, де пообіцяли надати кисневе обладнання від Фонду Порошенка.

Побували вони й на Сихові, де спілкувались з перехожими.

Під кінець робочої поїздки завершили виступом в центрі міста. Порошенко надалі продовжує агітувати за свого кандидата Олега Синютку на посаду очільника Львівської ОТГ, чим і зумовлені вочевидь поїздки до Львова. Спочатку почав виступ із Зеленського та Слуг Народу, а завершив виборами у Львові. Транслювали їхній виступ на каналі НТА, який належить відомому львівському бізнесмену та партійцю від “ЄС” Григорію Козловському.

“Пiдсyмки мiсцeвих вибoрiв дeмoнстрyють, щo сyспiльствo прoзрiвaє. «Слyги» зaзнaли пoрaзки — ïхнiй рeзyльтaт втричi нижчий, нiж нa пaрлaмeнтських вибoрaх минyлoгo рoкy. Нaтoмiсть Єврoпeйськa Сoлiдaрнiсть нaбрaлa в сeрeдньoмy в двa — двa з пoлoвинoю рaзи бiльшe, нiж тoрiк. Mинyлoгo рoкy ми пoсiли пeршe мiсцe лишe нa Львiвщинi. A тeпeр — i y Kиєвi, в Kиïвськiй oблaстi, i нa Teрнoпiльщинi, i нa Рiвнeнщинi — ми пeршi. Цiєї нeдiлi ми пoвиннi oтримaти щe oднy вaжливy пeрeмoгy — y Львoвi.

Ми очікуємо на те, що Олег Синютка і його команда стане тією професійною, потужною, патріотичною силою, яка розвиватиме Львів як європейське місто. Дорогі львів’яни, прийдіть на вибори 22 листопада і зробіть свідомий вибір. Слава Львову! Слава Україні!”

Share.