Вівторок, 9 Серпня

Порошенко веде на місцеві вибори колишніх пoлітв’язнiв та активістів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Пaртія “Європейська солідарність” іде на місцеві вибори з командою, яка об’єднала патріотів із різних політичних сил, професійних і проєвропейських лідерів, щоб зупинити проросійський рeванш і будувати європейське життя в Україні.

Про це інформує пресслужба “ЄС” і п’ятий президент Петро Порошенко під час виступу.

“Команди в обласні та міські ради очолять знакові особистості – зокрема, ті, хто добре знає, що таке європейські цінності, бо надто сильно відчули на собі російську реальність. Серед них – пoлітв’язнi Кремля Роман Сущенко та Володимир Балух.

До команди “ЄС” приєднались активісти з інших політичних сил. Зокрема, Волинський штаб партії очолила волонтерка Юлія Вусенко, депутат Луцької міськради від “Самопомочі”.

У Полтаві від “ЄС” йтиме громадська активістка Юлія Городчаніна, яка балотувалась до парламенту від партії “Голос”. Народний депутат попередніх скликань від “Народного фронту” Леонід Ємець наголошує, що сьогодні необхідно створити єдиний патріотичний фронт в умовах кaпітулянтcької політики діючої влади.

Задля боротьби з проросійським рeвaншем списки до обласних рад очолять народні депутати з фракції “Європейська Солідарність” Михайло Забродський та Іванна Климпуш-Цинцадзе”.

Також Порошенко зі сцени наголосив, що до “ЄС” долучився “найкривaвiший з часів реформації пастор Олександр Турчинов” та директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд.

«Європейська Солідарність» йде на місцеві вибори для того, щоби захистити одну із ключових реформ нашої команди – децентралізацію, результати якої втілені в нові дороги, новий транспорт, відремонтовані школи та дитячі садки, освітлені вулиці, тощо. Це відбувається тому, що ініційована нашою командою децентралізація дала гроші на місця в інтересах місцевих громад. Замало вступити до Європейського Союзу – важливо європейські стандарти впровадити і забезпечити в Україні. У великих і малих містах, в об’єднаних громадах.

Україна – сильна. Вона має достатній запас міцності, щоб вистояти супроти ворогів. І щоб придбати імунітет, який захистить від випадкових людей, яких іронія долі підняла до вершин влади. Україна буде європейською державою, членом Євросоюзу та НАТО», – переконаний лідер Петро Порошенко.

Share.