Порошенко їде до Львова: стала відома мета візиту

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Наступного вівторка, 16 жовтня, Президент України Петро Порошенко прибуде до Львова з робочим візитом. Цю інформацію журналістам Дивись.info повідомили у правоохоронних органах.

Стала відома також і ціль візиту президента. Петро Порошенко 16 жовтня вирушить в область, на Яворівщину. Президент має намір проінспектувати будівництво гуртожитків для військових, які зараз будують в межах національної програми покращення житлових умов військовослужбовців ЗСУ.

Нагадаємо, на Львівщині, у Старичах, триває будівництво 16 гуртожитків для військовослужбовців ЗСУ. Там мають поселитися 2 тисячі військових.

Зокрема, Порошенко має провести нараду із представниками Міністерства оборони і відвідати бійців у військовому шпиталі у Львові.

Як повідомлялося раніше, цього року по всій країні розпочато наймасштабніше будівництво 184 гуртожитків для військовослужбовців Збройних Сил України. Масштаби робіт, які зараз проводяться у Збройних Силах найбільші за всі роки незалежності України. Як повідомляв міністр оборони Степан Полторак, вісім комфортних казармених приміщень планують здати в експлуатацію до кінця цього року.

Share.