Вівторок, 27 Липня

Поліція склала адмінпротокол на організаторів концерту в центрі Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +

21 жовтня в центрі Львова гурт «Без обмежень» знімав кліп, а опісля поблизу пам’ятника Адаму Міцкевичу відбувся їхній «Секретний концерт», який організував «Київстар». З опублікованого у мережі відео помітно, що у заході взяли участь близько двох сотень людей. Соціальної дистанції вони не дотримувались.

У коментарі Тvoemisto.tv речниця ГУ Нацполіції у Львівській області Світлана Добровольська розповіла, що організаторів заходу притягнули до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину.

«Працівники Галицького відділу поліції склали на представника ТзОВ адміністративний протокол за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей). Була заявка на зйомку кліпу. Правоохоронці побачили, що є велика кількість людей і притягнули до відповідальності», – сказала Світлана Добровольська.

Санкція статті тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У пресслужбі міськради Тvoemisto.tv уточнили, що не видають дозволів на такі заходи, міськраду просто попереджають листом про їх організацію.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко прокоментував Тvoemisto.tv, що у Львові, як і в інших містах та районах, які знаходяться у помаранчевій зоні, повинні дотримуватися чітких обмежень та вимог до проведення подій, заходів, зібрань чи роботи закладів культури. Утім відповідальність за проведення заходів несуть організатори, а штрафувати порушників має поліція.

У поліції кажуть, що від початку запровадження карантинних обмежень виявили більше 2 500 випадків порушення карантинних обмежень. Адмінпротоколи за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення склали на підприємців – 276, кафе, ресторани, бари – 58, на продавців без засобів індивідуального захисту – 925, на перевізників – 455, на посадових осіб ринків – 26 (24 директорів та 2 продавців) та на хостели – 7.

Share.