«Пласт» визнали Національною скаутською організацією України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Депутати Верховної Ради України проголосували за проект Закону, що визнає та підтримує «Пласту» як Національноу скаутську організацію України. Про це йдеться на сайті парламенту, – пише Tvoemisto.tv.

У пояснювальній записці ініціатори законопроекту пишуть, що Закон допоможе законодавчо внормувати підтримку пласту з державного бюджету та з бюджетів місцевого самоврядування.

«Пласт – за 30-років своєї відродженої діяльності в Україні – став не лише найбільшою молодіжною організацією із найчисельнішою членською базою (понад 8000 членів), але і найчисельнішою скаутською організацією на всьому пострадянському просторі, включно із країнами Балтії», – йдеться у записці.

«Пласт» – скаутська організація України, метою якої є сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Пласт виховує свідомих, відповідальних та повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і провідників українського суспільства.