Вівторок, 16 Серпня

Північний об’їзд Львова матиме дворівневі розв’язки і перехід для тварин

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Держагентство автомобільних доріг України оприлюднило технічні параметри майбутнього Північного об’їзду Львова, тендер на розробку проекту якого оголосять найближчим часом. Про це пише Zaxid.net.

«Укравтодор» погодив технічне завдання на розробку проектної документації для будівництва Північної об’їзної автомобільної дороги Львова. Найближчим часом буде оголошено тендер на розробку проектної документації на будівництво цієї дороги», – мовиться в повідомленні «Укравтодору» на Facebook.

Планується, що Північна об’їзна дорога Львова поєднає міжнародну трасу М-06 Київ – Чоп та дорогу Н-17 Львів – Луцьк з міжнародними трасами М-09 Львів – Рава-Руська, М-10 Львів – Краковець, М-11 Львів – Шегині, які забезпечують сполучення між Україною та Польщею.

Карта-схема Північного об’їзду Львова

Протяжність нової об’їзної дороги становитиме 24 км. Дорога матиме чотири смуги руху – по дві в кожен бік.

На дорозі передбачено будівництво трьох естакад із залізобетонних конструкцій довжиною 191 м, 551 м та 332 м.

Цікаво, що для тварин через дорогу побудують біоперехід у вигляді металевої конструкції.

На перетині з дорогами міжнародного та національного значення передбачено будівництво дворівневих транспортних розв’язок, а на перетині з трасою Львів – Рава-Руська – розв’язки за типом «лист конюшини».

На перетині нової об’їзної дороги з трасами Київ – Чоп та Львів – Луцьк біля с. Малі Підліски планується облаштувати транспортну дворівневу розв’язку за типом «неповний лист конюшини».

Схеми розв’язок на перетині з трасами Львів – Рава-Руська, Київ – Чоп та Львів – Луцьк

Схеми розв’язок на перетині з трасами Львів – Рава-Руська, Київ – Чоп та Львів – Луцьк

Для руху з напрямку Києва в напрямку Львова, а також з боку Тернополя в напрямку польського кордону по трасі міжнародного коридору Go Highway заплановані швидкісні з’їзди.

Крім того, планується облаштування майданчиків для тимчасової стоянки автомобілів для відпочинку водіїв та пасажирів.

На ділянках, де дорога проходитиме поблизу забудови населених пунктів та біля території заказників, встановлять шумозахисні екрани загальною довжино 10,9 тис. м.

Зазначимо, що наразі це лише завдання на проектування нової дороги. Тендер на визначення компанії, яка розробить проект будівництва, «Укравтодор» має оголосити найближчим часом.

Раніше керівник Держагентства автомобільних доріг України Славомір Новак у коментарі ZAXID.NET повідомив, що вартість будівництва Північного об’їзду Львова оцінюється у 80 млн євро.

У ширшому значенні північний об’їзд Львова має стати частиною транснаціонального коридору GO Highway, який поєднає українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польським портом на Балтійському морі у Гданську.

Share.