Північну об’їзну Львова розпочнуть будувати вже цього року

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») у 2020 році планує будівництво та реконструкцію 9 об’їзних шляхів загальною протяжністю 101,5 км.

Зокрема, розпочнуться роботи з будівництва Північної об’їзної Львова.

Об’їзну Львова будуватимуть упродовж чотирьох років та відкриватимуть у два етапи. Про це під час ефіру програми Tvoemisto.tv «Наші реформи» розповів в. о. керівника Служби автомобільних доріг Львівської області Олег Береза.

За його словами, дорога матиме цементно-бетонне покриття, по дві смуги руху у кожному напрямку, 2-4 метрові шумозахисні екрани у межах населених пунктів, надземні або підземні переходи. Крім цього, вздовж траси зведуть сім мостів, встановлять огорожу, освітлення та один майданчик для вагового контролю вантажівок.

Рух на трасі запускатимуть у два етапи: від Бірок до Гряди та від Бірок до Запитова. У Бірках Гряді та Запитові збудують три розв’язки на перетині з іншими трасами.

За словами керівника департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв‘язку ЛОДА Романа Кокотайла, на території Львівщини дорога стане першою, що матиме бетонне покриття товщиною 26 см. Термін її експлуатації, а також якість є значно вищою, ніж у звичайної асфальтованої.

У лютому проєкт має пройти експертизу, а впродовж року мають пройти тендерні процедури та викуп 40-ка земельних ділянок. Наразі, за словами Олега Берези, не до кінця погодили земельні питання лише у Запитові. Розпочати будівництво планують у 2021 році.

Share.