Середа, 29 Березня

Пісня “Червона рута” стала візитівкою національної збірної з футболу у кваліфікації до Євро-2020

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Пісня “Червона рута“ постійно лунає на матчах чемпіонату України та поєдинках за участю національної збірної. Відтепер вона стане візитівкою нашої збірної у першому розіграші Ліги націй та кваліфікації до Євро-2020.

Про це на особистій сторінці у Facebook написав Президент ФФУ Андрій Павелко.

“Червону руту не шукай вечорами, ти у мене єдина, тільки ти, повір…”. Добре відома та улюблена пісня мільйонів патріотів і футбольних вболівальників — твір Великого Володимира Івасюка вже давно став неформальним гімном нашої футбольної спільноти, який постійно лунає на матчах чемпіонату України та поєдинках за участю національної збірної. Тепер ця неймовірна за своєю енергетикою мелодія отримає статус футбольного символу України та стане візиткою нашої збірної у першому розіграші Ліги націй та кваліфікації до Євро-2020“, — написав він.

«Червону руту не шукай вечорами, ти у мене єдина, тільки ти, повір…». Добре відома та улюблена пісня мільйонів патріотів і футбольних вболівальників – твір Великого Володимира Івасюка вже давно став неформальним гімном нашої футбольної спільноти, який постійно лунає на матчах Чемпіонату України та поєдинках за участю національної збірної. Тепер ця неймовірна за своєю енергетикою мелодія отримає статус футбольного символу України та стане візиткою нашої збірної у першому розіграші Ліги націй та кваліфікації до Євро-2020. «Ти у мене єдина…» – єдина Україна, єдина збірна! Нехай «Червона рута» надихає нашу головну команду на нові перемоги та звершення! Слава Україні!

Gepostet von Andrii Pavelko am Donnerstag, 6. September 2018

Павелко висловив побажання, щоб відома композиція надихала українську збірну на перемоги.

“Ти у мене єдина…” — єдина Україна, єдина збірна! Нехай “Червона рута” надихає нашу головну команду на нові перемоги та звершення! Слава Україні!”, — додав він.

До слова, національна збірна України з футболу стартувала з перемоги над командою Чехії в стартовому матчі новоствореного турніру Ліга Націй з рахунком 1:2.  Матч пройшов у четвер, 7 вересня в маленькому містечку Угерське Градіште.

Нагадаємо, що нещодавно збірна України з футболу представила нову форму. Вона виконана в традиційних синьо-жовтих кольорах, а форма воротарів – червона і чорна. Всього представили три комплекти: повністю жовтий, синій з тонкими жовтими смужками по краях рукавів і шортів, і білий. На всіх футболках на спині гравців є напис “Слава Україні”, який розміщено над прізвищем футболістів.