Четвер, 25 Квітня

Після нападу безхатченка помер лідер легендарного рок-гурту «Лесик Band»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ввечері 7 квітня патрульні 1 батальйону отримали виклик, що на зупинці громадського транспорту на вулиці Героїв УПА у Львові невідомий з ножем напав на іншого чоловіка. Жертвою став музикант, лідер гурту «Лесик Band» Олександр «Лесик» Дацюк.

Заявник повідомив, що невідома особа чоловічої статі, нанесла предметом схожим на ніж проникаюче поранення в область серця. Негайно прибули і медики.

Як повідомили у поліції, подія сталася близько 21:00 на зупинці громадського транспорту на вул. Героїв УПА, 76.

Очевидець події, розповів, що часто бачив раніше особу, яка вчинила цей злочин. З його слів, чоловік завжди виглядає дуже занедбании. Він надав чіткі описи ймовірного зловмисника.

За лічені хвилини, неподалік скоєння злочину, поліцейські затримали 67-річного безпритульного з ножем, якого підозрюють у вбивстві Олександра Дацюка.

56-річного музиканта і співака ще встигли доставити живим до лікарні, але врятувати не вдалося.

Медики встановили попередній діагноз: подвійне проникаючи поранення в ділянку серця, яке теж було пошкодженим. Потерпілого забрали до лікарні. Патрульні супроводили швидку до медзакладу, адже життя пораненого було під загрозою. На жаль, перенісши операцію, чоловік помер в реанімації.

Донька Олександра Дацюка Христина під ранок підтвердила смерть батька.

“Сьогодні трагічно помер наш тато Лесик Дацюк. Від руки якогось покидька. У зв’язку з карантином ми звісно не будем робити пишного прощання”, – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

За попередньою версією поліції, між чоловіками стався конфлікт. Точні мотиви злочину наразі невідомі – затриманий безхатченко не дає показів. За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 (умисне вбивство) ККУ.

Олександр «Лесик» Дацюк у 1990 році створив у Львові гурт «Лесик Band», який був надзвичайно популярним у середині 90-х. Гурт відомий своїми хітами «Гуляли», «Співали ящури», «Кошмарний сон», «Рекет», «Весна застою», «Бразілія». Ці пісні раніше вивчали напам’ять і наспівували так часто, що дехто навіть вважав їх народними.