Після атаки лише 30% абонентів Львівщини можуть одночасно користуватися світлом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Оскільки у Львівській області 15 листопада було пошкоджено три енергетичних об’єкти, зараз лише третина споживачів можуть одночасно користуватися електроенергією, фахівці активно працюють над відновленням системи.

Повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький і міський голова Львова Андрій Садовий на брифінгу 16 листопада.

“Якщо брати загалом зону відповідальності повітряного командування “Захід”, то 23 ракети летіло, 15 було знищено, 8 попадань. Якщо брати Львівську область, то з 3 ракет 7 було знищено, 6 попадань у три об’єкти енергетичної інфраструктури, два з яких раніше вже зазнавали ударів.

Ситуація критична. На вечір близько 2 мільйонів людей або 700 тисяч абонентів були без світла. На ранок 95% абонентів світло подали, але діють графіки аварійного відключення.

Подана потужність на Львівську область, яку ми зараз можемо споживати, – близько 200 мегаватт, у мирний час ми споживали від 650 до 750 мегаватт. Зараз тільки 30% абонентів можуть одномоментно користуватися світлом”.

Козицький додав, що також є руйнування приватних будинків і один травмований, стан якого вже стабільний, середньої важкості.

Садовий повідомив, що Львів уже з холодною й гарячою водою, з опаленням, а більшість мешканців міста – з електропостачанням. Комунальні служби працювали всю ніч.

Мер попросив робити запас води, теплих речей, мати ліхтарики і павербанки, бо реальність така, що Росія й далі буде намагатися зруйнувати енергетичну інфраструктуру.

Садовий також повідомив, що в четвер діти мають уже піти в садочки і школи.

Голова ОВА також повідомив, що всі підстанції додатково посилено захистом.

Щодо мобільних операторів, то вони закуповують дизельгенератори, щоб продовжувати працювати в критичній ситуації.

Машини з гучномовцями будуть сповіщати про тривогу у Львівській області на випадок відсутності електроенергії.