Під час ремонту вулиці Шевченка зріжуть 31 дерево, але посадять нові

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час ремонту вул. Шевченка у Львові зріжуть 31 дерево, замість них висадять 23 нових.

Про це Тvoemisto.tv розповіла керівниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова.

За словами Сладкової, ще 5 років тому тут хотіли облаштувати 4 смуги і проектант хотів зрізати всі 200 дерев на вулиці, мовляв, вони аварійні. Після цього були корегування і затвердили новий ескіз, але при реалізації проекту таки не можливо зберегти усі дерева.

За її словами, вдасться зберегти на цій ділянці 15 дерев і дві повноцінні смуги озеленення.

«Переважно коли я буваю на будмайданчиках в Україні у мене розривається серце від того вивернутого коріння, обдертого гілля і стовбурів, засипання будівельним сміттям від ремонту мереж в зоні коріння. Тому я виступаю за заміну 2/3 найбільш уразливих дерев вулиці. Адже ремонт – то на 30-40-50 років. 50-60 річні наявні дерева після отриманих травм не зможуть якісно виконувати свої обов‘язки в наступні 30-40 років до наступного ремонту», – написала на своїй сторінці у Фейсбуці Олександра Сладкова.

Вона додала, що дерево на вулиці живе 60-80 років.

Нагадаємо, у Львові триває реконструкція вулиці Шевченка. 13 серпня для проїзду відкрили квазікільце.

Саму вулицю Шевченка реконструюватимуть у три етапи: будуватимуть кільце, далі візьмуться за реконструкцію другої ділянки – вулиці від Хорватської до Ярослава Мудрого, й далі до Залізничної. У бюджеті розвитку на 2020 рік на відтинок від Хорватської до Ярослава Мудрого заклали 61 млн грн, а на частину вулиці від Ярослава Мудрого до вул. Залізничної – лише 19 млн грн зі 140 млн грн необхідних. Загалом реконструкція вулиці Шевченка має тривати два роки.

Share.