Понеділок, 8 Серпня

Перші підземні контейнери для сміття доставили до Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

До Львова привезли контейнери, які згодом мають встановити на вулиці Словацького. Про це йдеться на сторінці ТзОВ «Грінера Україна» у Facebook.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради, яке ухвалили 19 жовтня, Галицька районна адміністрація разом із ТзОВ «Грінера Україна» власним коштом мають до 1 березня облаштувати контейнерний майданчик навпроти будинку №18 на вулиці Словацького.

Візуалізація

Новий підземний контейнерний майданчик буде облаштовано замість існуючого сміттєвого майданчика, який знаходиться поруч з будинком на Словацького, 16. Будуть встановлені 4 контейнери різного об’єму: 2 контейнери для змішаних відходів — об’ємом по 5 м3 кожен, 1 контейнер для вторсировини (папір, пластик, ПЕТ, метал) — об’ємом 4 м3 і 1 контейнер для скла — об’ємом 3 м3.

Машина для забору сміття в контейнерах

Якщо проект буде вдалим, то підземні контейнери встановлять і на інших вулицях міста.

Нагадаємо, вперше підземні контейнери для сміття запропонували облаштувати у 2016 році. Цього року у відповіді на запит депутата ЛМР Сергія Іваха в міськраді повідомили, що загалом у центральній частині міста планують встановити 55 підземних таких контейнерів за дев’ятьма адресами.

Відео нижче демонструє те, як відбувається забір сміття із підземних контейнерів.

https://www.facebook.com/100023974425885/videos/342726576536487/

Share.