Перевізники заявили про повне відновлення приміських і міжміських перевезень на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Перевізники заявили про відновлення приміських і міжміських перевезення перевезень на Львівщині.

Про це повідомила Асоціація перевізників Львівщини. Проте, офіційного дозволу влади про відновлення руху приміських і міжміських автобусів ще немає. Рішення про дозвіл має прийняти лише обласна комісія ТЕБ і НС, пише ZAXID.NET.

«Від завтра перевізники області відновлюють обласні, приміські й міжміські перевезення із дотриманням усіх вимог карантину. Із 23 червня транспорт області працюватиме. Зважаючи на численні прохання пасажирів, громад, а також на дозвіл на перевезення, який є у постанові Кабінету міністрів України №500 від 17 червня 2020 року. АТП вживуть усіх необхідних заходів, щоби перевезення були безпечними. Водночас застерігаємо пасажирів! Прохання в салон заходити ЛИШЕ в МАСКАХ, транспорт прийматиме тільки ту кількість пасажирів, на яку розраховані місця для сидіння.», – повідомила Асоціація перевізників Львівщини.

Своє рішення перевізники пояснили «численними проханнями пасажирів, громад, а також дозволом на перевезення, який є у постанові Кабінету міністрів України №500 від 17 червня 2020 року». У постанові справді вказано про відновлення пасажирських перевезень, але за рішенням місцевої влади та зважаючи на ситуацію із захворюваністю на Covid-19.

Натомість АТП заявляють про відновлення перевезень без рішення влади. Обіцяють вжити усіх необхідних заходів, щоби перевезення були безпечними – перевозити лише пасажирів у захисних масках та за кількістю місць для сидіння.