Павло Зібров про концерт на День незалежності: мова тут ні до чого, це дурниці

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Український естрадний співак, який виступав на концерті до Дня незалежності України 2020, вважає, що шоу на Софіївській площі вдалося завдяки українським артистам, які співали не тільки на рідній мові. Про це повідомляє kp.ua.

Розмови та критикa навколо концерту на День Незалежності, в якому прозвучали 42 знакових пісні України, 12 з яких – російською, до сих пір не вщухають. Супeречка щодо святкового шоу була не тільки з боку користувачів мережі, але і артистів, чиї пісні без дозволу були використані на заході.

Про свої враження від шоу розповів Павло Зібров, який на концерті виконав пісню Олега Винника “Ніно” (рос. “Нино) і Вєрки Сердючки “Все буде добре (рос. Всё будет хорошо)”.

“Прекрасна організація, все було сучасно і креативно, – вважає Павло Зібров. – Багато мені писали: чому співали на мові агрeсoра? (Сміється). Але мова ж тут ні до чого, це дурниці. Тоді і німецькою не можна співати, адже німці ж на нас нападали. Не можна так говорити про мову будь-якого народу”.

В концерт були включені пісні з репертуару українських артистів, жодної пісні російського виконавця. Артисти, народжені в Україні – співали і українською, і російською, і татарською. Все відмінно.

Коли мені запропонували взяти участь у проекті, єдиною моєю умовою було те, щоб пісні, які я виконаю, були відомими в Україні. Сердючка – це ж народна улюблениця, а Винник – зірка номер один. Можливо, багато хто хотів, щоб звучали патріотичні пісні, але мені, здається, оспівувати любов, красу – це теж патріотизм. Були знакові пісні, такі як “Червона рута”, “Там, де ми є”, – розказав артист.

Павло Миколайович з гумором ставиться до того, що під час його виступу в кадр крупним планом потрапило оголошення оренди з номером телефону.

“Я потім звернув увагу, що там був вказаний номер телефону. На всіх каналах ж показали, ще й в YouTube. Буду зараз дзвонити власникам офісу (сміється)”.

 

До речі, Офіс президента поки не коментує ситуацію щодо пісень гуртів «Океан Ельзи», «Бумбокс», «Тартак» та «Плач Єремії», які звучали без їхнього дозволу.

Лідер гурту «Тартак» Олександр Положинський також заявив, що пісню гурту взяли для концерту, не запитавши дозволу. Пісні «Понад хмарами» і «Ні, я не ту кохав» виконали Ніна Матвієнко, Потап та Павло Зібров.

Сашко також відмовився від ордена «За заслуги» від Президента.

Share.