Партія “Європейська солідарність” збирає підписи за відставку уряду

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Після відмови поставити підпис під постановою про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ, партія “Європейська солідарність” просить нардепів підтримати постанову її авторства щодо звільнення усього уряду, про це ідеться в пресслужбі партії.

“Нинішній Кабінет міністрів не зумів забезпечити ані належного соціального захисту, ані засобів індивідуального захисту для медичних працівників у розпал епідемії, попри виділені 65 мільярдів гривень в спецфонд для боротьби з COVID-19.

Уряд не розуміє, що завершення карантину не завершить економічної кризи в Україні – бо криза викликана не коронавірусом, а некомпетентністю влади. Щоб протидіяти наближенню катастрофи, у Верховній Раді ініційовано процедуру відставки Уряду.

Перший крок зроблено – вже одержані підписні листи для висловлення недовіри нинішньому Кабінету міністрів. Другий крок – ми спільно маємо зібрати 150 підписів, щоб звільнити уряд, який тягне країну на дно. Вже понад 70 депутатів поставили свої підписи під документом про відставку”.

“ЄС” звернулася до колег із фракцій “Голос”, “Батьківщина”, депутатських груп “За майбутнє” та “Довіра” із закликом долучитись до збору підписів та разом висловити недовіру другому уряду Зеленського.

Нагадаємо, 2 червня представники фракції “Голос” подали на реєстрацію у Верховній Раді проєкт постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ. Натомість “Європейська Солідарність” не підтримала збір підписів за відставку Авакова

Нардепка від “ЄС” Ірина Геращенко зазначила, що регламент ВР не передбачає збору підписів для зняття будь-якого міністра. Для цього потрібно лише зареєструвати постанову про відставку, й достатньо ініціативи одного депутата. Для прийняття рішення потрібно 226. Натомість, для відставки уряду потрібні підписи 150 нардепів.

“Відставка одного міністра нічого не змінить. “Європейська Солідарність” ініціює відставку всього уряду. Який в день бандитських розборок в Броварах, замість зібратися на екстренне засідання і дати оцінку роботі поліції , разом проводив мотивуючі тренінги.

Ми не беремо участі в беззмістовних зборах підписів, які не мають жодного сенсу. Ми голосуватимемо за постанову про відставку міністрів. Ми ініціюємо збір підписів про відставку всього уряду. І закликаємо всі фракції зайняти тут спільну, солідарну, державницьку позицію. Уряд профанів, схематозників і невігласів Зеленського має піти. Весь”, – додала Ірина Геращенко.

Від “Європейської солідарності” підпис поставила лише Яна Зінкевич.