Вівторок, 29 Листопада

Партія «Слуга народу» може висунути львів’янку на посаду мера Києва

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Народна депутатка від фракції «Слуга народу» Ірина Верещук не виключає, що може взяти участь у виборах міського голови Києва. Про це вона сказала в одному з ефірів, передає Громадське.

«У мене є плани, вони амбітні. Серед цих планів, звичайно, є така амбіція», – відповіла Верещук на запитання щодо потенційної можливості стати міською головою Києва.

Вона додала, що «питання відкрите». Але розмови щодо цих амбіцій у неї із президентом Володимиром Зеленським ще не було.

Колишня очільниця міста Рава-Руська переконана, що президентська партія має делегувати жінок на посади міських голів.

Раніше голова парламентської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія заявив, що кандидатом на пост мера Києва від партії «Слуга народу» може стати жінка, однак імені уточнювати не став.

«Жінка, я вважаю, повинна очолити столицю рано чи пізно, бо не було жодного разу за історію України жінки-мера Києва. Я просто вам кажу трошки інтриги, що це може бути жінка», – сказав він.

Народна депутатка від фракції «Слуга Народу» львів’янка Ірина Верещук займала раніше посаду представниці Кабінету міністрів у Верховній Раді, але у листопаді 2019 року пішла з цієї посади. Ірина Верещук – колишня очільниця міськради Рави-Руської, що на Львівщині.

Раніше заступник глави фракції Слуга Народу Олександр Корнієнко назвав чотирьох потенційних учасників праймериз на вибори міського голови Києва: Олександр Ткаченко, Микола Тищенко, Олександр Дубінський та Олександр Качура. Наразі всі з них публічно оголосили про такий намір.

До цього про свою участь у виборах мера Києва оголосив чинний міський голова столиці Віталій Кличко.