Субота, 25 Вересня

Осадча та Горбунов прогулялись стародавнім Свірзьким замком на Львівщині

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Українська зіркова пара Катерина Осадча та Юрій Горбунов продовжують мандрувати Україною під час карантину.

Цього разу знаменитості вирушили на захід України і влаштували собі культурну екскурсію Свірзьким замком, що у Львівській області. Катя також порівняла Львівщину з італійським регіоном.

На сторінці в Instagram Юрій Горбунов розмістив світлину, на якій разом з Осадчою позує на фоні замку. Подружжя тримається за руки.

“Свірзький замок. 15-17 ст. Тут, до речі, знімали “Д’Артаньяна і трьох мушкетерів!”, – повідомив Юрій.

Замок сподобався парі. Вони також зробили селфі на його фоні, а Катерина Осадча показала загальну світлину будівлі у своєму фотоблозі.

“Моя красива країна! Цього літа відкриваємо по новому для себе Україну, Львівщина ні чим не гірше за Тоскану”, – підписала кадри ведуча.

Замок у с. Свірж закладений у XV столітті Андрієм і Мартином Свірзькими, вперше згадується у 1484 році. Спершу замок був суто оборонною мурованою спорудою. Неодноразово перебудовувався, рік завершення одного з етапів робіт вказано безпосередньо на стінах — над центральною брамою з внутрішньої сторони збереглося вирізьблене число “1530”.

Сучасний стан замку залишає бажати кращого, але Союз архітекторів намагається вберегти його від руйнування. В задовільному стані збереглися не тільки зовнішні стіни і дах будівлі, але і внутрішній простір, який використовується для проведення різних заходів і знімань фільмів.

Після цього Осадча та Горбунов зупинилися в п’ятизірковому SPA комплексі Edem Resort Medical & Spa, розташованому в 25 кілометрах від Львова.

“Літо. Львів. Едем ….”, – коротко підписала фотографії Катя.

Телеведуча показала кілька образів, сфотографувавшись на величезній території готелю.

На одному з них зірка зображена в білій футболці, широких джинсах, кросівках і з червоним пальто в руках (в цьому самому луці Катя пішла на прогулянку Свірзьким замком), в іншому – вона позувала у смугастій рожевій кофті під якою була біла футболка і рожевих шортах зі стрілками в поєднанні з кросівками.

Це фото Катя зробила на фоні річки на піщаному пляжі, розташованому на території комплексу.

Share.