Оркестр Вінницької обласної філармонії записав кліп у самоізоляції

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Перебуваючи кожен окремо по домівках, учасники симфонічного оркестру Вінницької обласної філармонії записали відеокліп, де вони грають“Увертюру до опери Кармен” французького композитора Жоржа Бізе, пише Вежа.

Цей відеокліп опублікували 1 квітня, про що повідомили на фейсбук-сторінці філармонії, з гумором зазначивши, що “артисти імпровізували, як могли”.

На відео музиканти – в кумедних та концертних костюмах, у респіраторах і за пошиттям медичних масок, вдома і на вулиці… Саме так симфонічний оркестр Вінницької філармонії продовжує працювати та розважатися у самоізоляції.

“При явному “попустительстві” диригента, артисти імпровізували як могли, а часом і більше. І саме у тому “більше” – відмінність нашого відеокліпу від європейських зразків, – йдеться у повідомленні.

Ми не лише виконуємо музику, а й виходимо за рамки жанру і популяризуємо у суспільстві необхідність дотримуватись рекомендацій МОЗ, ВОЗ, БОГс і здорового глузду. Сподіваємось, що наш почин буде першим в країні. Слухайте нас і будьте здорові!”, – йдеться у дописі.

Share.