Вівторок, 28 Березня

Оприлюднено схему Північного об’їзду навколо Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Службою автомобільних доріг у Львівській області інтенсивно ведуться роботи з розробки проектної документації “Будівництво Північного обходу м. Львів”, протяжністю 24 км.

Про це пише Прес-служба Служби автомобільних доріг у Львівській області.

На дорозі передбачено будівництво 1 моста, 3 естакад та 2 транспортних розв’язок у двох рівнях. Мова йде про частину об’їзної міста, яка з’єднає міжнародну трасу Київ – Чоп із трьома дорогами, що прямують від Львова до кордону з Польщею. Будівництво цієї дороги є надзвичайно важливим рішенням для підвищення безпеки та зручності учасників дорожнього руху. Адже ця автомобільна дорога розвантажить Південний обхід м. Львова, зменшить кількість транзитного транспорту через м. Львів і покращиться екологічна ситуація в регіоні.

На даний час проектною організацією вже завершені польові топогеодезичні роботи по всій протяжності проектної ділянки і розробляються основні проектні рішення.

Згідно з домовленістю із Європейським Інвестиційним Банком, з квітня місяця поточного року забезпечена співпраця проектної організації з інженером-консультантом — компанією “PPM Ltd”.

Нагадаємо, розробка документації для майбутнього будівництва, згідно з умовами договору, повинна бути завершена до кінця поточного року.

Закликаємо небайдужих людей надавати свої пропозиції щодо будівництва автомобільної дороги Північний обхід м. Львова для подальшого їх врахування на електронну пошту [email protected]