Оперний театр у Львові відмовився від реклами на фасаді

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької вирішив кардинально змінити підхід до оренди театру та повністю відмовитись від комерційної банерної реклами на своєму фасаді. Про це йдеться у заяві генерального директора-художнього керівника театру Василя Вовкуна, опублікованому на сторінці театру у Facebook, передає Zaxid.net.

«Ми, володіючи сучасним менеджментом і творчим потенціалом, самі в змозі отримати за аншлаговий продаж квитків двісті тисяч гривень за виставу, особливо у вихідні дні. Тому менша вартість оренди театру не є вигідною аж ніяк, а будні дні нам необхідні для проведення оркестрових та мізансценних репетицій, адже додаткового репетиційного залу в театрі немає», – йдеться, зокрема, у заяві Василя Вовкуна.

Як можна зрозуміти із заяви, керівництво Опери не виключає можливості орендувати будівлю театру – але не менше, ніж за 200 тис. грн і лише під «високе мистецтво».

«Банерної реклами на фасаді історичної будівлі ми зрікаємось остаточно і безповоротно», – сказано також у заяві.

Сам Василь Вовкун пояснив Zaxid.net, що до державних колективів буде окремий підхід.

«Якщо ми заробляємо за вечір 200 тис. грн, то чому маємо здавати зал дешевше? Звичайно, є державні свята та державні колективи і до них буде своя політика – це, наприклад, Національний хор ім. Верьовки. Щодо комерційних концертів, то нам краще заробляти самим. Тим більше, що в нас немає репетиційного залу, але є багато планів і, відповідно, потрібно багато репетиційного часу. Звичайно, повністю від оренди ми не відмовляємося, але намагатимемося робити так, щоб високі децибели не руйнували історичну будівлю», – заявив у коментарі Zaxid.net Василь Вовкун.

Нагадаємо, що раніше Львівську Оперу під керівництвом попереднього директора Тадея Едера часто критукували, за виступи у театрі популярних виконавців, в тому числі і російських, які нічого спільного з оперним мистецтвом не мали. Не менше критукували і бажання Опери заробляти на комерційній рекламі, яку вивішували на фасаді.

Share.