«Онур» на Львівщині відремонтує дорогу до нового пункту пропуску за майже півмільярда гривень

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Турецька компанія «Онур» капітально відремонтує дорогу у Турківському районі, що веде кордону із Польщею. Вартість робіт на цій дорозі –419,5 млн грн за ділянку протяжністю 26,8 км. Відповідні результати аукціону оприлюднили на платформі Prozorro у середу, 9 вересня.

У аукціоні на капітальний ремонт дороги Боберка–Бориня, що з’єднує трасу Львів–Ужгород із кордоном з Польщею, взяли участь дві компанії: «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ТОВ «Автомагістраль-Південь». Перемогла компанія «Онур», запропонувавши відремонтувати дорогу за 419,5 млн грн, що на півмільйона гривень менше за пропозицію конкурента. Про це інформує Zaxid.net.

Як розповів заступник керівника дорожнього департаменту ЛОДА Микола Одиноцький, зараз гравійна дорога Боберка–Бориня, протяжністю 26,8 км, перебуває у поганому стані. Підрядник має повністю перебудувати дорогу, облаштувавши асфальтно-бетонне покриття на цій дорозі.

Роботи з облаштування дороги планують розпочати ще цього року. Для цього з Державного дорожнього фонду виділили 90 млн грн. Загалом ремонт дороги до польського кордону триватиме близько трьох років.

Відремонтована дорога вестиме до кордону із Польщею, де у перспективі планують облаштувати новий пункт пропуску «Боберка–Смольник». Про облаштування цього пункту пропуску йдуть перемовини з 2009 року, однак до конкретних рішень не приступали через поганий стан дороги, що веде до кордону.

За словами Миколи Одиноцького, дорога Боберка-Бориня входить у проект «Мале карпатське коло», яке планують реалізувати в межах Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Зокрема, планується відремонтувати та збудувати нові дороги, щоб об’єднати у кільце три області і скоротити відстані між ними.

У Львівській ОДА раніше повідомили, що вони планують побудувати нову дорогу біля кордону із Польщею та відремонтувати існуючу прикордонну трасу. Відповідно, утворили б кільце протяжністю 110 кілометрів, яке об’єднає близько 20 населених пунктів.

Нагадаємо, «Онур конструкціон інтернешнл» виграла ще один тендер на реконструкцію дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка Бузька – Бібрка на ділянці між Жовквою та Кам’янка-Бузькою (25,5 км) за 1 мільярд гривень.

Share.