Олег Синютка оголосив про суттєве скорочення чиновників ЛОДА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У понеділок, 14 січня, голова ЛОДА Олег Синютка під час наради анонсував суттєве скорочення працівників обласної адміністрації. За словами очільника області, причина звільнень полягає в неефективності роботи деяких підрозділів ЛОДА, передає Zaxid.net.

«За рахунок меншої чисельності працівників ми можемо досягнути кращих результатів. Тож після звітів департаментів ми підемо на суттєве скорочення чиновників деяких підрозділів, в тому числі апарату ЛОДА», – заявив Олег Синютка.

Він не уточнив скільки працівників установи планують скоротити, однак наголосив, що вже роздав певні доручення щодо скорочення в трьох департаментах і апараті ЛОДА.

Олег Синютка також нагадав, що в 2016 році скорочення держслужбовців ЛОДА не призвело до погіршення роботи. Тоді кількість чиновників скоротили на 20%, а працівників апарату – на 30%.

Заява Олега Синютки прозвучала несподівано на тлі постійного браку кадрів у Львівській ОДА. Лише впродовж грудня 2018 року та січня 2019 року на сайті установи з’явилося 8 оголошень про потребу заміщення вільних вакансій у різних структурних підрозділах.

У прес-службі ЛОДА повідомили ZAXID.NET, що кількість працівників адміністрації області станом на 1 січня 2019 року складала 613 осіб. Остаточне рішення про скорочення штату приймуть після підсумкових звітів керівників департаментів, які відбудуться наприкінці січня та на початку лютого.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР