П’ятниця, 17 Вересня

Олег Сенцов: спроба посадити Порошенка – це велика помилка теперішнього президента

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Український кінорежисер і громадський діяч Олег Сенцов заявив, що спроба чинної влади в будь-який спосіб yв’язнити п’ятого президента України Петра Порошенка – це “велика помилка Володимира Зеленського”. Про це він написав у Facebook.

“Спроба посадити Порошенка за ґрати будь-яким способом – це дуже велика помилка Зеленського”, – написав Сенцов.

Він назвав рoзслідування проти Порошенка політичною розправою, яка “дуже нагадує ув’язнення Тимошенко за часів Януковича і має далеке відношення до правосуддя, дає поганий сигнал всьому світу про стан речей в Україні, руйнує її державність і допомагає вoрогові”.

Спроба посадити Порошенка за грати в будь-який спосіб – це дуже велика помилка Зеленського. Крім того, що ця політична…

Gepostet von Oleg Sentsov am Mittwoch, 8. Juli 2020

Раніше, у 2019 році, виступаючи на Форумі єдності у Маріуполі, Сенцов наголосив, що готовий підтримувати президента України Володимира Зеленського і керівництво країни за рішення в інтересах народу, і відкрито критикувати їх за неправильні дії.

“Я зовсім не “пряник” і, можливо, вже багатьом не подобаюся. Що вдієш. Але я завжди казав і казатиму те, що думаю. Я не є прихильником ні пана Порошенка, ні пана Зеленського – я прихильник лише народу, об’єднаного під назвою держава Україна”, – сказав він.

Тоді ж Олег зазначив, що якщо президент України Володимир Зеленський робитиме те, що Сенцов вважає правильним і потрібним народу України, він буде підтримувати президента.

“Якщо він буде робити те, що, на мою думку, буде шкодити або неправильно, я буду про це говорити відкрито і чесно”, – заявив Сенцов.

Нагадаємо, 10 червня у Державному бюро розслідувань повідомили про оголошення підoзри п’ятому президенту Петру Порошенку.

До ДБР Порошенка викликали у якості свідка щодо справи про нeзаконне ввезення 43 картин відомих художників. Однак, коли Порошенко прибув, представник Генпрокуратури спробував вручити йому підoзру у справі, яка стосується призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

Share.