Понеділок, 22 Липня

“Окупанти лізуть як барани у закриті ворота”: у львівській 80-ці розповіли про знищення безпілотника ZALA та двох гелікоптерів КА-52

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

22-річний командир підрозділу 80-ї десантно-штурмової бригади Михайло Бурлаков разом з побратимами “тримає” українське небо. Їхнє оруддя – зенітно-ракетний комплекс “Стріла-10”

Про це повідомили у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ ЗСУ, передає “Еспресо.Захід“.

“Росіяни лізуть до нас як барани у закриті ворота. І ми даємо їм по рогам” – так командир підрозділу 80-ї десантно-штурмової бригади коментує недолугі дії агресора, який активно обстрілює міста України.

За його словами, росіяни б’ють грубо та беруть кількістю, бо хочуть “просто хочуть винищити наш народ”.

Михайло разом з побратимами “тримає” українське небо за допомогою зенітно-ракетного комплексу “Стріла-10”.

“Цей комплекс високопрохідний і дуже мобільний. Він може знищувати будь які повітряні цілі: крилаті ракети, літаки, БПЛА. Безпілотники – особливо небезпечні, бо наводять на об’єкти інфраструктури і на наші підрозділи їхні ракетні системи залпового вогню”, – розповів командир львівської 80-тки.

Підрозділу Михайла вдалось знищити надсучачний російський безпілотник ZALA та два гелікоптери КА-52 (відомий як “Алігатор”), які ще донедавна так вихваляла російська пропаганда.

Військовий запевняє, що сили й бойового духу в наших бійців достатньо, їм би ще більше нової техніки і тоді їх не спинити.