Вівторок, 5 Грудня

Окупанти бомбардують «Азовсталь», попри заяву путіна про «скасування штурму»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що російські окупанти обстрілюють та бомбардують територію «Азовсталі», попри заяву путіна про нібито відмову штурмувати завод, пише Твоє Місто.

«Прямо зараз відбувається бомбардування та обстріл території Азовсталі. В той самий час відбуваються бої в районі трамвайного депо, що знаходиться на значній відстані від території Азовсталі. Це просто для розуміння «зелених коридорів для Азовсталі» та «перемоги путіна над Маріуполем», – написав Андрющенко.

Він певен, що окупанти не зупиняться до повного знищення всіх, хто в середині «Азовсталі», і лише зовнішнє втручання та гарантії безпеки з боку іноземних партнерів може врятувати всіх, якщо йдеться про гуманітарні кроки.

Нагадаємо, що міністр оборони рф сергій шойгу збрехав президенту росії володимиру путіну про «звільнення Маріуполя», але потім додав, що у місті залишаються «понад дві тисячі» українських захисників. Він також запропонував путіну штурмувати «Азовсталь», на що путін відповів, що «не треба лізти в катакомби, треба заблокувати промислову зону в «Азовсталі» так, щоб муха не пролетіла». Відтак, путін нібито скасував штурм заводу.