Охоронець шотландського магазину прикрив парасолею собаку під час дощу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В місті Гіффнок у Шотландії охоронець місцевого магазину допоміг собаці захиститись від дощу. Той чекав біля магазину свого господаря, коли почав падати дощ. Охоронець вирішив потримати над твариною парасольку. Про це написала користувачка Twitter Mel Gracie.

Мел Грейсі виходила з супермаркету зі своїм хлопцем, коли вона стала свідком випадкового зворушливого вчинку доброти.

Коли вони були у магазині, почав падати дощ. Господар собаки прив’язав його ззовні магазину, пішовши всередину. Це помітив охоронець і накрив собаку парасолею.

«Передавайте вітання цьому охоронцю магазину Morrisons, котрий не дав намокнути цьому хлопцеві. Він сказав: “ніколи не знаєш, як себе почувають собаки під дощем”», — написала дівчина.

Запис дівчини зібрав понад 150 тисяч вподобань та 20 тисяч репостів. Поділився записом і сам охоронець Етан Дірмен. Її допис також ретвітнула сторінка мережі магазинів, де це сталось.

Якщо придивитись до фотографії, можна побачити усміхненого песика на фоні теж радого охоронця, який  хоч і промокає.

Після того як пост став дуже популярним в мережі, його прокоментував сам охоронець.

«Виглядає так, що я сьогодні зробив багатьох людей щасливими», — написав він.

Через Twitter Грейсі вдалося зв’язатися і з власником собаки, який підтвердив, що їх собака справді є «дуже хорошим хлопчиком».

Як також власник собаки, охоронець знав, що йому потрібно діяти саме так.

“Оскільки він не зміг перенести собаку клієнта, він вважав, що парасолька є найкращим способом у даному випадку, коли почав дощ”, – сказала Грейсі.