П’ятниця, 19 Липня

Одну з вулиць Львова пропонують назвати на честь Ігоря Білозіра

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові просять перейменувати вулицю Олександра Герцена, названу на честь російського письменника, на Ігоря Білозіра – українського композитора та виконавця. Про це йдеться у зверненні акапельної формації Піккардійська терція, передає Твоє Місто.

«Звертаємося до влади нашого рідного міста Лева із проханням вшанувати пам’ять, талант та мистецький внесок у розвиток Львова Ігоря Білозіра – шляхом перейменування вулиці Олександра Герцена на вулицю Ігоря Білозіра. Наш творчий побратим давно заслуговує, щоб Львів мав вулицю його імені», – йдеться в повідомленні.

Музиканти стверджують, що пісенна творчість Білозіра – окрема сторінка у спадщині України, яка вже багато років єднає та підтримує українців по всьому світу: «Мамина світлиця», «Пшеничне перевесло», «Ніби вчора, рідна мамо», «Коханий», «Весільний марш», «Многая літа» тощо.

«Щоб пам‘ять про Білозіра не згасала, його пісні повинні звучати, а в українських містах мають бути вулиці, названі його іменем. Передовсім – у Львові», – додають у Піккардійській терції.