Одного з найбільших молочних виробників України визнали банкрутом (Оновлено)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Одне з найбільших молочних підприємств в Україні, компанію «Галичина», визнали банкрутом. Суд постановив розпочати процес ліквідації підприємства.

Про це йдеться в постанові Господарського суду Львівської області від 30 серпня, передає Громадське.

«Галичина» виробляє та поставляє на всю територію України молоко, сметану, сир, кефір, йогурти та іншу молочну продукцію. Працювати на ринку компанія почала в 1998 році.

У 2015 році кредитор «Галичини, компанія «Мілкоу-Україна» подала до суду заяву, де клопотала про порушення справи щодо банкрутства «Галичини». Суд розглядав цю справу майже три роки.

Згідно з постановою суду, «Галичина» володіє багатьма активами, в тому числі й ліквідними. На балансі підприємства є як нерухомість, так і рухоме майно. Станом на 31 березня балансова вартість необоротних активів становила 231,7 тисяч гривень, а дебіторська заборгованість — 171, 6 тисяч гривень.

Загалом же актив «Галичина» коштує 231,7 мільйони гривень — такі дані оголосили після інвентаризації компанії. Однак кредитор «Галичини» — «Мілкоу-Україна» — заявляє, що заборгованість молочного виробника становить 1,1 мільярд, а тому активів «Галичини» недостатньо для відшкодування.

Розпорядники майна не знайшли ознак фактивного банкрутства «Галичини».

Відтак, суд від 30 серпня постановив, що «Галичина» є банкрутом та доручив почати ліквідацію підприємства. Діяльність «Галичини» має завершитися за закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції лише у разі, якщо її можна буде продати.

ОНОВЛЕНО: У «Галичині» прокоментували інформацію про нібито банкрутство

У компанії розповіли, що власником торгової марки молочних продуктів є інша юридична особа. Журналісти Дивись.info звернулися по офіційну позицію і, як виявляється, ніяких змін у виробництві немає, а банкрутом оголошена інша юридична структура.

«Молочна компанія «Галичина» працює у штатному режимі, жодних змін у роботі виробництва немає! Однак сьогодні низка українських видань розповсюдили інформацію з некоректними заголовками щодо банкрутства МОЛОЧНА КОМПАНІЯ «ГАЛИЧИНА». Зазначаємо, банкрутом оголошена інша юридична структура. Постановою Господарського суду Львівської області від 30.08.2018р. у справі №914/3734/15 визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру щодо ПрАТ «Галичина».