ОБСЄ зафіксували 111 порушень “режиму тиші” на Донбасі за першу добу “всеосяжного перемир’я”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У понеділок, 27 липня, спостерігачі Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) зафіксували 111 порушень “режиму тиші” на Донбасі.

Про це йдеться в останньому звіті СММ ОБСЄ.

Зазначається, що всі порушення зареєстрували на території Донецькій області.

“Після засідання Тристоронньої контактної групи 22 липня, під час якого досягнуто домовленості про додаткові заходи з посилення режиму припинення вогню починаючи з 00:01 27 липня, СММ зафіксувала 111 порушень режиму припинення вогню – усі в Донецькій області (зокрема 21 вибyx)”, – йдеться у звіті.

Спостерігачі також зафіксували 22 одиниці озбрoєння, розміщені з порушенням ліній відведення, з яких усі крім однієї зафіксовано на аеродромі в непідконтрольному урядові Переможному Луганської області.

Окрім того, в ОБСЄ звітують про безпілотний літальний пристрій поблизу лінії розведення сил та засобів у районі Золотого та Петровського. Вказаний об’єкт літав у вечірній та нічний час.

“27 липня у двох окремих випадках БПЛА СММ малого радіуса дії зазнав впливу перешкод сигналу GPS (за оцінкою, ймовірно внаслідок глушіння), коли пролітав над ділянкою розведення в районі Петрівського”, – відзначили у місії.

Також повідомляється, що російські найманці вкотре обмежували у свободі пересування спостерігачів.

Share.