Вівторок, 9 Серпня

Важлива інформація для клієнтів ТОВ «Львівгаз збут»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОБУТОВИХ КЛІЄНТІВ

Усі побутові клієнти ТОВ «Львівгаз збут» будуть забезпечені газом

Не зважаючи на російську агресію, наша компанія працює над забезпеченням стабільного газопостачання у домівки українців.

Ми продовжуємо постачати газ за встановленими до 01 травня 2022 року тарифами «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж» за ціною 7,99 гривень за кубічний метр.

Наразі ми не відключаємо наших клієнтів за борги і готові надати канікули по сплаті за спожитий газ.

Ми кожного дня працюємо над тим, аби країна максимально, наскільки це можливо, була забезпечена газом та електроенергією.

Всі онлайн сервіси ТВІЙ ГАЗЗБУТ і 104.ua працюють стабільно. Оператори кол-центру 104.ua намагаються не пропустити жодного дзвінка.

Наша компанія і всі її співробітники беруть активну участь у захисті країни від агресора, ми допомагаємо бійцям територіальної оборони і Збройним Силам України, а також всім, хто потребує термінової допомоги.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Газ від ТОВ «Львівгаз збут» для юросіб без націнки – за закупівельною ціною

На сьогодні ми маємо обмежений ресурс природного газу та електроенергії на березень. Якщо у вас є потреба, просимо терміново зв’язатися з нашими менеджерами.

ТОВ «Львівгаз збут» пропонує ресурс з нульовою націнкою, виключно за ціною його закупівлі.

Наразі ми не відключаємо клієнтів ані за борги, ані за небаланси. Головне – це зберегти стабільну роботу підприємств, особливо тих,  які мають відношення до критичної інфраструктури.

Ми кожного дня працюємо над тим, аби країна максимально, наскільки це можливо, була забезпечена газом та електроенергією.

Share.