Новим міністром культури стане колишній гендиректор “1+1” Олександр Ткаченко

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Новим міністром культури України можуть назначити народного депутата від фракції «Слуга народу», колишнього гендиректора «1+1 медіа» Олександра Ткаченка. Про це у понеділок, 1 червня, повідомили в українських ЗМІ з посиланням на депутатів СН.

Як пише LB.ua з посиланням депутатку від «Слуги народу» Євгенію Кравчук, після вступу на посаду міністра замість Ткаченка головою комітету з питань інформполітики рекомендуватимуть Микиту Потураєва.

Про підтримку кандидатури Ткаченка повідомив також депутат від «Слуги народу» Олександр Качура на своєму каналі в Telegram. За його словами, фракція підтримала кандидатуру Ткаченка майже одноголосно.

Замість Олександра Ткаченка комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики у Верховній Раді очолить депутат від “Слуги народу” Микита Потураєв, який нині є його головою підкомітету з питань інформаційної політики.

Нагадаємо, 31 травня, на День Києва колишній генеральний продюсер “1+1” Олександр Ткаченко оголосив, що візьме участь у праймеріз партії “Слуга народу” на кандидата в мер столиці

Довідка:

Ткаченко в 1994-1999 рр був президентом телекомпанії (продакшн-студії) «Нова мова», яка виробляла телепрограми «Післямова» і «Обличчя світу» для каналів «УТ-1» і «Інтер». У 1996-1997 рр очолював службу новин ТСН і став заступником генерального продюсера каналу «1+1». У 1998 році покинув «1+1», зосередившись на розвитку «Нової мови».

У квітні 1999 року очолив телеканал «Новий канал», який вже у 2000 році увійшов до трійки лідерів ринку. Пост генерального директора покинув в 2005 році.

З березня по травень 2008 року працював в Москві заступником генерального директора телеканалу РЕН-ТВ в рамках консультаційної угоди. Займався програмуванням контенту і сітки мовлення.

З серпня 2008 року обіймає посаду генерального директора групи 1+1 медіа, в яку входять телеканали «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПлюсПлюс», «Бігуді», «Уніан-ТВ», «1+1 International» і Ukraine Today, сейлз-хаус Плюси і компанія з виробництва телеконтенту 1+1 продакшн.

У квітні 2014 року на тлі кримської кризи і збройного конфлікту на сході України закликав українські телеканали відмовитися від трансляції російських серіалів про силовиків. Надалі виступив на підтримку законопроекту про заборону російських фільмів і серіалів, які пропагували збройні і правоохоронні сили Росії. На парламентських виборах 2019 обраний народним депутатом від партії Слуга народу, №9 в списку.