П’ятниця, 3 Грудня

Нові тролейбуси Електрон курсують по щойно відремонтованій Хуторівці

Pinterest LinkedIn Tumblr +

З 23 жовтня тролейбусний маршрут № 23 розпочав курсувати за новим маршрутом до вулиці Хуторівка, на якій відбулась недавно повна реконструкція із заміною мереж, дорожнього покриття, велодоріжок, хідників та освітлення.

Як повідомив директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо, тролейбусний маршрут № 23 курсуватиме за маршрутом: вул. Ряшівська, вул. Патона, вул. Виговського, вул. Володимира Великого, вул. Тролейбусна, вул. Рубчака, вул. Стрийська, вул. Хуторівка та у зворотному напрямку.

фото: Роман Балук / ЛМР

фото: Роман Балук / ЛМР

Відтепер кінцева зупинка тролейбусного маршруту № 23 буде на вулиці Хуторівка, поблизу ринку Нижній Шувар. Це довгоочікуване покращення транспортного сполучення для сихівчан та усіх мешканців міста Львова.

фото: Роман Балук / ЛМР

фото: Роман Балук / ЛМР

У будні курсуватиме 8 одиниць, а на вихідні – 5. Інтервал руху – 7 хвилин. Якщо їх буде замало, то у листопаді збільшать кількість тролейбусів на маршруті.

Нагадаємо, нещодавно Львів отримав усі 50 нових тролейбусів «Електрон», які закуплені за кошти ЄБРР. Це нові низькопідлогові тролейбуси, обладнані сучасними системами керування, системами кондиціювання, підрахунку пасажиропотоку, GPS-трекінгу тощо. Адаптовані тролейбуси й для маломобільний груп населення.

Share.