Ніч у Києві пройшла спокійно, міська інфраструктура працює

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ніч проти 1 березня у столиці та на підступах до міста минула спокійно, відбулося кілька сутичок бійців ТрО з диверсантами. Як передає Укрінформ, про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає пресслужба КМДА.

“Міські служби наразі обладнують захисні споруди на в’їздах у столицю. Міська інфраструктура працює, подається світло, тепло та вода”, – сказав він.

Лікарні працюють у посиленому режимі та забезпечені всім необхідним.

«З 08:00 ранку на маршрути вийшов наземний транспорт. Працюватимуть ті маршрути, де можливо забезпечити перевезення. Режим роботи метро та наземного транспорту буде опубліковано на сайті КМДА», – наголосив Поворозник.

Він нагадав, що комендантська година закінчилася о 7:00, а з 8:00 почали відкриватися магазини та аптеки. Перелік аптек також буде оприлюднено на сайті КМДА.

«Відсьогодні заборонено продаж алкогольних напоїв. Вони мають бути прибрані з полиць магазинів», – наголосив Поворозник.

Він нагадав, що водії мають уникати смуги громадського транспорту, щоб забезпечити пересування військової техніки, машин «швидкої» та спеціальних служб. Особливо це стосується мостових переходів, які відкриті (Північний та Південний).

«У Києві також працює гуманітарний штаб. Він накопичує продукти та товари першої необхідності. Закликаю всіх небайдужих долучатися до цієї роботи. Потрібно перевозити, допомагати у фасуванні та завантаженні продуктів. Тримаймося! Разом переможемо!» – наголосив Поворозник.

Міська влада закликає киян не виходити з домівок та не пересуватися містом без нагальної потреби. Допомагати близьким, особливо людям похилого віку.

“Місто живе в нових умовах – умовах воєнного стану і загрози. Закликаємо киян бути пильними! Про підозрілих людей, мародерів, одразу повідомляти правоохоронців та військових!”, – сказав він.