Четвер, 30 Березня

Неймовірно! Львівські блогери зняли Сихів з висоти пташиного польоту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Група львівських відеоблогерів за допомогою дрона зняли відео про найбільший район Львова Сихів. Автори опублікували відео на YouТube-каналі Blog360, пише Zaxid.net.

Вони показали найвідоміші об’єкти Сихова, зокрема кінотеатр ім. Довженка, церкву Різдва Пресвятої Богородиці, Львівську духовну семінарію УГКЦ, оптовий ринок «Шувар» та розворотне кільце трамваю №8 біля «Санта-Барбари».

«Ми продовжуємо знімати відео про Львів і розпочали нову рубрику, присвячену районам міста. Ми хочемо показати не лише історичний Львів, а розкрити особливість усіх частин міста з висоти пташиного польоту», – сказав ZAXID.NET співавтор відео, спортивний журналіст Любомир Кузьмяк.

Blog 360 – це україномовний проект про подорожі Україною та світом, заснований у 2016 році. Його мета – створення якісного україномовного і цікавого контенту про туризм.

Засновниками Blog360 є львівська журналістка Мар’яна Романяк, її брат юрист Володимир Романяк, юристка Вікторія Онифришин, інспектор патрульної поліції Льовова Мар’ян Шпитак. Пізніше до команди долучився спортивний журналіст Любомир Кузьмяк.

Нагадаємо, у липні вони опублікували нічне відео про храми Львова. Раніше у Blog 360 також були опубліковані відео про різні міста Західної України.