Не більше двох пасажирів в купе: нові правила “Укрзалізниці” після відновлення роботи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З 1 червня “Укрзалізниця” відновлює роботу. При цьому будуть діяти нові правила безпеки. Зокрема, також із 4 червня компанія відкрила продаж квитків на 6 поїздів у західному напрямку, але без Львова поки. Вже відкрито продаж квитків на 35 поїздів далекого сполучення.

“Наразі у пасажирських вагонах, що прямують до регіонів, де ще не послаблено карантин, реалізовуватиметься 50% місць, тобто в одному купе буде перебувати не більше двох осіб”, – повідомляють на офіційному сайті “Укрзалізниці”. Потяги будуть проходити дезінфекційну обробку до та після рейсу. Також посилили обробку постільної білизни під час прання.

Провідники повинні будуть щогодини під час рейсу проводити прибирання: мити санвузли, підлогу в салоні вагона, протирати поручні, дверні ручки, кнопки тощо. У кожному вагоні встановили санітайзер. Також у вагонах розмістили рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни.

Біля залізничних кас нанесли розмітку для дотримання соціальної дистанції. Диктори вокзалів по гучномовному зв’язку будуть нагадувати правила перебування у приміщеннях вокзалів. При вході на вокзали відвідувачам будуть вимірювати температуру. Крім цього, буде діяти масковий режим.

Температурний скринінг буде здійснюватися при перевірці квитків у поїздах Інтерсіті та при посадці до вагону у нічних поїздах.

Тимчасово в поїздах не пропонуватимуть напої та кондитерські вироби. Окріп можуть налити у власний посуд.

Нагадаємо, із 4 червня починають курсувати поїзди №1/2 Івано-Франківськ – Костянтинівка. Вони будуть ходити з Івано-Франківська по парних числах, з Костянтинівки по непарних.

Щодня ходитимуть потяги №7/8 Київ – Івано-Франківськ і №749/750 Київ – Івано-Франківськ, №29/30 Київ – Ужгород, №772/771 Хмельницький – Київ.

Поїзд №98/97 Ковель – Київ відновлює рух з Ковеля з 3 червня по непарних днях, з Києва – з 4 червня по парних.