Вівторок, 7 Лютого

Наступного тижня у Львові трамвай №7 відновить рух на Погулянку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Наступного тижня трамвай №7, який майже два роки курсував за зміненим маршрутом через ремонти вулиць, має повернутися на звичний маршрут на Погулянку.

Як повідомив 13 вересня під час наради у Львівській міськраді директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, ремонт перехрестя вул. Личаківської і Мечникова завершився, передає Zaxid.net.

Відтак, за словами директора ЛКП «Львівелектротранс» Михайла Сидоровича, цього тижня відбудуться пробні запуски трамвая №7 по вул. Личаківській і Мечникова. Повернутися на звичний маршрут вул. Шевченка – вул. Городоцька – вул. Підвальна – вул. Личаківська – вул. Мечникова – вул. Погулянка – вул. Вахнянина трамвай має орієнтовно з понеділка, 18 вересня.

Як уточнив ZAXID.NET керівник служби диспетчеризації «Львівелектротрансу» Володимир Забавський, за маршрутом №7 курсуватимуть дев’ять трамваїв.

2015 рік © Mark-GVA

Зазначимо, що трамвай №7 курсував за зміненим маршрутом майже два роки. У грудні 2015 року, коли на ремонт закрили вул. Мечникова, він поїхав на Пасічну, а після закриття Личаківської у березні 2017 року їздив з вул. Шевченка на вул. Княгині Ольги. Тепер же, коли трамвай №7 більше не їздитиме на вул. Княгині Ольги, «Львівелектротранс» збільшить кількість трамваїв на маршруті №3 (пл. Соборна – Аквапарк) з шести до десяти.

Трамвай №2, який змінив маршрут через ремонт Личаківської, на Мечникова не поїде, а курсуватиме з вул. Коновальця на Сихів, поки не завершать ремонт колії на іншій ділянці вул. Личаківської.

Нагадаємо, пустити трамвай №7 на Погулянку планували ще в липні, однак ремонт перехрестя вул. Личаківської та Мечникова затягнувся через просідання старого колектора.