Наступного року у Львові відкриють інноваційний простір Lviv Open Lab

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У 2019 році на базі медіатеки на пр. Червоної Калини, 58 відкриється проект Lviv Open Lab.

Вже стартували ремонтні роботи. Договірна ціна з підрядником-переможцем тендеру ТзОВ «Економбуд-ЛВ» становить 6 988 883 грн. Цьогоріч у бюджеті розвитку м. Львова передбачено 2,3 млн на проведення капітального ремонту нежитлових приміщень на пр. Червоної Калини, 58. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Lviv Open Lab — це відкритий для усіх охочих простір (так званий мейкерспейс), де є лекторій, бібліотека, фізико-хімічна, біотехнологічна та ІоТ лабораторії, медіа-студія, майстерня по роботі з деревом. Серед обладнання — 3Д принтер, швейна машина, оверлок, комп’ютери, лабораторне обладнання тощо. Тут можна створити та запрограмувати свій пристрій, наприклад робота, ракету, доповнити шкільні теоретичні знання з природничих наук цікавими дослідами, виготовити сувенір з дерева, надихнутись виступами видатних науковців та винахідників і у комфортних умовах прочитати безліч книжок.

Основні цілі проекту: навчати, творити, надихати.

«Головним чином Lviv Open Lab працюватиме для школярів та молодих людей, щоб їхню енергію та цікавість спрямувати на дослідження світу і таким чином виховувати нове креативне покоління.

Довгострокові результати такого проекту — це збільшення цікавості школярів до науки, здобуття ними прикладних знань; люди з особливими освітніми потребами розкривають свій потенціал і вносять внесок в розвиток суспільства; ринок отримує працівників із практичними знаннями — дослідники створюють свої винаходи, таким чином збільшується відсоток креативної економіки”, — зазначають у міськраді.

Share.