Наступного року у Львові відкриють сучасний садочок на 200 місць

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові відновлюють дитячий садочок № 102, який знаходиться на вулиці Медової Печери, 13. Зараз тут здійснюють ремонтні роботи, а вже наступного року його відкриють для дітей. Це приміщення не використовувалось понад 20 років

Як інформує управління освіти ЛМР, рішенням Львівської міської ради від 04.07.1997 цей садок було ліквідовано та передано приміщення площею 2608 кв. м. авторській школі українознавства М. Чумарної в оренду терміном на 10 років. Школа, яка згодом стала гімназією «Тривіта», звільнила це приміщення у 2000 році.

Фото: Роман Балук / ЛМР

Станом на сьогодні у цьому приміщенні триває відновлення дошкільного навчального закладу. Загальна кошторисна вартість проекту становить 37 млн грн.

На ремонтно-будівельні роботи впродовж 2015−2020 років з бюджету розвитку міського бюджету Львова використано майже 20 млн грн. З них на 2020 передбачено 10,5 млн грн, і фактично роботи виконано на суму 9 141,314 тис. грн. Роботи по цьому об’єкту виконано на 70%.

Фото: Роман Балук / ЛМР

«Поряд на вул. Таджицькій у нас також є 80 вільних місць у садочках. Тобто, у цьому районі все гаразд. Зараз ми маємо в ремонтах 5 садочків. На наступний рік ми вже виходимо з резервом місць. Якби не пандемія, ми б мали кращу ситуацію, бо у нас 700 дітей цього року не пішли до школи, а залишились у садочках.

Також ми запланували у кожному районі міста збудувати ще по одному садочку. Львів росте, ми приєднуємо зараз населені пункти — буде велика об`єднана громада. Місцями у садочках ми усіх забезпечимо”, — сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Фото: Роман Балук / ЛМР

Зараз у Львові активно будуються і відновлюються й інші садочки. Станом на зараз ми маємо в ремонті приміщення садочку на Виговського, на Дністерській, на Клепарівській, завершують роботи на Малоголосківській. Так, з наступного року ми зможемо ще десь тисячу дітей взяти в міські заклади дошкільної освіти”, — зазначила Зоряна Довганик, начальниця управління освіти ЛМР.

Після завершення робіт у садочку № 102 передбачено відкриття семи груп, зокрема, двох груп раннього віку (2−3 роки), двох дошкільних груп для дітей 3−4 років і трьох дошкільних груп (4−5 років). Садочок розрахований на понад 200 дітей.

Довідка: у підпорядкуванні Львівської міської ради перебуває 102 заклади дошкільної освіти та 117 закладів загальної середньої освіти. Протягом 5 років у кожному закладі освіти було проведено поточні та капітальні ремонти. З 2016 по 2020 рік на здійснення ремонтних робіт закладів освіти загалом виділено 950 млн грн.

Одним із пріоритетних напрямків роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради з 2010 року є відновлення закладів дошкільної освіти, вивільнених від орендарів у 90-ті роки. За цей час були відкриті 13 ЗДО, ще на 8 зараз тривають ремонтні роботи, включно з цим на Медової Печери.

Share.